Zwiedzanie wystawy z oprowadzaniem kuratorskim

06.03.2023  |   Aktualności

Zwiedzanie wystawy z oprowadzaniem kuratorskim

Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej ma przyjemność zaprosić na zwiedzanie wystawy „Marian Gadzalski. Fotografia” wraz z oprowadzaniem kuratorskim. Jest to to wystawa prac jednego z najwybitniejszych polskich artystów fotografików, związanego z Okręgiem Warszawskim ZPAF i jednocześnie ze Stadniną Koni w Janowie Podlaskim, uczestnika pierwszych Plenerów Malarskich w Janowie Podlaskim, zdobywcy tytułu Excellence FIAP z 1976 r., przyznawanego przez Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej. Wielokrotnie nagradzany i doceniany artysta zajmował się m.in. fotografią przyrodniczą, przemysłową, portretową i sportową, a zasłynął zdjęciami przedstawiającymi konie.

Organizatorami wystawy są Prezydent Miasta Biała Podlaska
oraz Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.

Oprowadzanie będzie się odbywać w okresie ekspozycji wystawy (do 7 maja 2023 roku) w każdy wtorek i piątek o godzinie 12.00 w cenie biletu na wystawę.

Istnieje możliwość zwiedzania w innym terminie po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym pod numerem telefonu 508 091 745.

Ceny biletów:Normalny 5złUlgowy 3zł
Grupowy normalny
(od 10 osób) 4zł
Grupowy ulgowy