Wycieczka uczestników Konkursu Historycznego: „Mój Region”, edycja 2023. Fotorelacja.

Biała Podlaska XVII wieczna Brama Radziwiłłowska
10.05.2023  |   Aktualności   |   Mój region

8 maja 2023 roku uczestnicy II etapu Konkursu Historycznego „Mój Region” wzięli udział w edukacyjnej wycieczce autokarowej na trasie podanej w regulaminie konkursu. Podczas wycieczki jej uczestnicy poznali historię obiektów zabytkowych naszego regionu, ich architekturę, oraz spotkali się z miejscowymi regionalistami i pasjonatami historii.

II etap konkursu odbędzie się w formie pisemnej 18 maja br. w Muzeum.

o godzinie 11:00 test dla uczniów klas IV – VI.

o godzinie 12:30 test dla uczniów klas VII – VIII.

Uroczyste podsumowanie i rozdanie nagród Laureatom Konkursu odbędzie się 2 czerwca 2023 roku o godzinie 10:00 w budynku głównym Muzeum.

W sprawach organizacyjnych proszę o kontakt z pracownikami Działu Naukowo-Oświatowego Muzeum: tel. 508 091 745.