Narodowe Święto Niepodległości 2022 w Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.

Plakat dzień niepodległości
02.11.2022  |   Aktualności

Z okazji obchodów 104 rocznicy odzyskania przez
Polskę Niepodległości
zapraszamy do muzeum, aby wspólnie uczcić to ważne wydarzenie.

Już 10 listopada ( czwartek) w muzeum odbędą się:

• o godzinie 10:00 warsztaty dla dzieci z wykonywania biżuterii patriotycznej: „Z biało-czerwoną na piersi” podczas których będzie można wykonać kotylion
  • o godzinie 10:00 wykład: „Biała Podlaska Niepodległa 1918-1939” poświęcony historii miasta w okresie dwudziestolecia międzywojennego
  • o godzinie 12:30 warsztaty dla seniorów z wykonywania biżuterii patriotycznej: „Z biało-czerwoną na piersi” podczas których będzie można wykonać kotylion
  • w przestrzeni parku Radziwiłłowskiego będzie można oglądać wystawę planszową: „O Polskę …”

Zapraszamy również do oglądania naszych wystaw stałych i czasowy oraz przypominamy, że dnia 11 listopada Muzeum jest nieczynne dla zwiedzających.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatne, a szczegółowe informacje pod numerem telefonu: