Muzeum zaprasza na ferie zimowe 2023

Plan na ferie 2023
03.01.2023  |   Aktualności   |   Ferie zimowe

Muzeum zaprasza na ferie zimowe 2023

Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej na ferie zimowe 2023 przygotowało zajęcia edukacyjne do dzieci i młodzieży, które odbywać się będą w środy i piątki o godzinie 11:00.

18 STYCZNIA

„Karnawał czas zacząć”. Zajęcia warsztatowe z ozdabiania masek karnawałowych.

20 STYCZNIA

„Zapusty czyli karnawał na ludowo”. Zajęcia warsztatowe z wykonywania ozdoby na głowę z motywem zwierzęcym, oraz zabawy edukacyjne z wykorzystaniem interaktywnej podłogi FunFloor.

25 STYCZNIA

Muzealna przygoda z ikoną, czyli zajęcia edukacyjne dla młodszych i starszych na wystawie stałej: „Ikona – święta tajemnica”.

27 STYCZNIA

Opowieść o świętych i ich atrybutach na wizerunkach ikon ze zbiorów muzeum. Zajęcia edukacyjne dla młodszych i starszych na wystawie stałej: „Ikona – święta tajemnica”, oraz zabawy z wykorzystaniem interaktywnej podłogi FunFloor.

Zapraszamy również do odwiedzania wystaw stałych w budynku głównym muzeum, oraz wystawy stałej w wieżyczce południowo – wschodniej. Wystawy dostępne są dla zwiedzających w godzinach otwarcia muzeum – szczegóły na stronie internetowej www.muzeumbiala.pl

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

1. grupa na zajęcia warsztatowe oraz zajęcia edukacyjne do 20 osób / obowiązują zgłoszenia
  2. koszt zajęć edukacyjnych 3 zł /os
  3. koszt zajęć warsztatowych 8 zł /os