Laureaci II etapu Konkursu Historycznego „Mój Region 2022” pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratorium Oświaty i Prezydenta Miasta Biała Podlaska.

Laureaci II etapu konkursu historycznego „Mój Region 2022”
23.03.2022  |   Aktualności   |   Mój region

I etap Konkursu Historycznego „Mój Region” odbył się w Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej dnia 18 marca 2022 roku, a wzięli w nim udział uczniowie z klas IV-VI oraz VII-VIII Szkół Podstawowych z Białej Podlaskie i regionu. Uczestnicy konkursu i ich opiekunowie mieli również okazję zwiedzić nasze wystawy muzealne.

Poniżej lista uczestników edukacyjnej wycieczki historycznej, która odbędzie się dnia 9 maja (poniedziałek) 2022 roku na trasie podanej w regulaminie konkursu.

Lista:

Gratulujemy uczestnikom i opiekunom.