Konkurs historyczny „Mój region 2021”. Informacja dla uczestników II etapu

27.04.2021  |   Aktualności   |   Mój region

Konkurs historyczny „Mój region 2021”. Informacja dla uczestników II etapu

Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej informuje, że z uwagi na obecną sytuację spowodowaną ograniczeniami związanymi z stanem pandemii nie odbędzie się zaplanowana na 10 maja 2021 roku ( poniedziałek) edukacyjna wycieczka historyczna.

W związku z tym prosimy uczestników II etapu Konkursu o przygotowywanie się do jego finału, zaplanowanego na dzień 11 czerwca 2021 roku (piątek), zgodnie z regulaminem Konkursu w formie zdalnej (regulamin konkursu), czyli:

/a/ w oparciu o literaturę podaną w regulaminie Konkursu.

/b/ w oparciu o fotografie obiektów z trasy wycieczki zamieszczone w Zał. Nr. 1, które będą wykorzystane w pytaniach finałowych.

O finału Konkursu będziemy informować na stronie www.muzeumbiala.pl i profilu FB.

Szczegółowe informacje: 692 346 836 / edukacja@muzeumbiala.pl

Zał. Nr 1 Fotografie obiektów z trasy edukacyjnej wycieczki historycznej:

*Fotografie ze zbiorów MPP w Białej Podlaskiej

1. Janów Podlaski