Program edukacyjny towarzyszący wystawie: Lata 20… Lata 30… Biała i jej mieszkańcy w dwudziestoleciu międzywojennym.

Program edukacyjny towarzyszący wystawie:
„Lata 20… Lata 30… Biała i jej mieszkańcy w dwudziestoleciu międzywojennym”

• „Biała i bialczanie w okresie XX – lecia międzywojennego”.
    • Lekcja na wystawie, koszt 3 zł /os, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe, wyższe, seniorzy.

• Art deco – sztuka dekoracji. Styl lat 20. i 30. XX wieku.
    • Warsztaty ze zdobnictwa użytkowego, koszt 8 zł/os, wszystkie grupy wiekowe.

• Wycinanka żydowska jako element wystroju wnętrza żydowskich domów, związany z religią i tradycją. Dekoracje z wykorzystaniem motywów z wycinanki.
    • Warsztaty, koszt 8 zł /os, wszystkie grupy wiekowe.

• Ferie zimowe 2022 w klimacie XX – lecia międzywojennego.
    • środa i piątek w obu tygodniach ferii zimowych

• Odwiedź wystawę zostaw bilet wstępu i wygraj muzealny zestaw upominków.
  • Zwiedzanie wystawy z przewodnikiem / czwarta niedziela miesiąca
    • 30 stycznia 2022/ 27 luty 2022 / 27 marca 2022 godzina 14:00, grupa do 15 osób, wstęp w cenie biletu na wystawę

• Bezpłatny wstęp na wystawę w godzinach otwarcia muzeum oraz zwiedzanie wystawy z kuratorem Panią Danutą Dunajko
    • niedziela 21.11.2021 roku, godzina 13:00, grupa do 15 osób, obowiązują zgłoszenia.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na spotkania pod numerem telefonu