Laureaci I etapu Konkursu Historycznego „Mój Region”. Edycja 2023

Plakat konkurs histotyczny mój region
17.03.2023  |   Aktualności   |   Mój region

Laureaci I etapu Konkursu Historycznego „Mój Region”. Edycja 2023

Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej z przyjemnością informuje, że laureatami I etapu Konkursu Historycznego „Mój Region”. Edycja 2023 organizowanego pod Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratorium Oświaty oraz Prezydenta Miasta Biała Podlaska zostali:

Laureaci wezmą udział w edukacyjnej wycieczce historycznej na trasie podanej w regulaminie konkursu, która odbędzie się dnia 8 maja (poniedziałek) 2023 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji wycieczki, oraz II etapu konkursu zostaną podane na stronie internetowej muzeum oraz przesłane do szkół których uczniowie biorą udział w wycieczce.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji już za rok!