02.06.2021  |   Aktualności   |   Moja Przygoda w Muzeum

Konkurs plastyczny: „Moja przygoda w muzeum 2021”.

Konkurs plastyczny: „Moja przygoda w muzeum 2021”. Otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród laureatom konkursu.

Dnia 1 czerwca 2021 w muzeum odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego: „Moja przygoda w muzeum 2021”.

Uroczystość odbyła się z udziałem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Pana Michała Litwiniuka, laureatów konkursu i ich opiekunów. Połączona była z otwarciem wystawy pokonkursowej, którą można oglądać w holu budynku głównego muzeum do dnia 27 czerwca br.

Konkurs-Moja-przygod-w-muzeum-2021

Zdjęcie 1 z 18