Informacja dla uczestników wycieczki w Konkursie Historycznym: „Mój Region”. Edycja 2023.

Plakat konkurs histotyczny mój region
26.04.2023  |   Aktualności   |   Mój region

1. Wycieczka odbędzie się 8 maja 2023 roku (poniedziałek) na trasie podanej w regulaminie konkursu – link
  2. Spotkanie uczestników wycieczki z klas 4 – 6 oraz z klas 7 – 8 o godzinie 7:40 przy budynku głównym Muzeum (wieża bramna), ul Warszawska 12.
  3. Wyjazd na trasę wycieczki o godzinie 8:00 z parkingu przy ul. Zamkowej.
  4. Uczestnicy wycieczki zapoznają się z Regulaminem wycieczki przekazanym do wglądu za pośrednictwem opiekunów.
  5. Planowany powrót do Białej Podlaskiej ok. godziny 17:30 i obiór uczestników wycieczki przez opiekunów z miejsca zbiórki.
  6. Muzeum nie zapewnia uczestnikom wycieczki dojazdu i powrotu na miejsce zbiórki, oraz wyżywienia podczas wycieczki.
  7. Muzeum zapewnia opiekę pedagogiczną dla uczestników wycieczki.

kontakt: edukacja@muzeumbiala.pl/ / tel. 508 091 745