Odezwa do mieszkańców Białej Podlaskiej. Prośba o udostępnienie pamiątek związanych z 34 Pułkiem Piechoty

21.12.2019  |

Zachęcamy mieszkańców Białej Podlaskiej i okolic do współorganizowania wystawy poświęconej 34 pułkowi piechoty.
Wystawa będzie zorganizowana w ramach miejskich uroczystości upamiętniających żołnierzy 34 pp, planowanych w dniach od 8 do 10 maja 2020 roku.
Jeśli posiadacie Państwo fotografie, dokumenty, odznaczenia bądź inne pamiątki związane z 34 pp, stacjonującym w Białej Podlaskiej w latach 1918-1939, to zachęcamy do użyczenia na wystawę.
Przedmioty będą prezentowane na ekspozycji w Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej w czasie od 13 marca do 17 maja 2020 r.
Po zakończeniu wystawy zostaną zwrócone właścicielom.
Więcej informacji pod nr tel. 83 341 67 57