Muzeum Południowego Podlasia

Uczestnicy wycieczki do Warszawy śladami Marszałka Józefa Piłsudskiego w dniu 29 listopada 2018 r. – Laureaci Konkursów Instytucji Kultury Miasta Biała Podlaska związanych z Rokiem Niepodległości

  1. Mirończuk Klara – Muzeum Południowego Podlasia
  2. Wrona Krzysztof – Muzeum Południowego Podlasia
  3. Szendel Kacper – Muzeum Południowego Podlasia
  4. Moroz Wiktor – Muzeum Południowego Podlasia
  5. Kuśmierczyk Jakub – Muzeum Południowego Podlasia
  6. Romaniuk Mateusz – Muzeum Południowego Podlasia
  7. Dołęga Natalia – Muzeum Południowego Podlasia
  8. Kukawski Wiktor – Muzeum Południowego Podlasia
  9. Nieroda Mikołaj – Muzeum Południowego Podlasia
  10. Teodorczuk Julia – Muzeum Południowego Podlasia
  11. Woźniak Łukasz – Muzeum Południowego Podlasia
  12. Teodorczuk Jakub – Muzeum Południowego Podlasia
  13. Uss Oliwia – Muzeum Południowego Podlasia
  14. Romanowski Kacper – Muzeum Południowego Podlasia
  15. Harasimiuk Aleksandra – Muzeum Południowego Podlasia
  16. Maciejczyk Anna – Muzeum południowego Podlasia
  17. Saczuk Dominika – Muzeum Południowego Podlasia
  18. Kowaluk Oliwia – Muzeum Południowego Podlasia
  19. Bożedajek Wiktor – Muzeum Południowego Podlasia
  20. Chrząszcz Marta – Muzeum Południowego Podlasia
  21. Kulpa Daria – Muzeum Południowego Podlasia
  22. Juchimiuk Julia – Muzeum Południowego Podlasia
  23. Czarnecka Dominika – Muzeum Południowego Podlasia
  24. Wójcik Krzysztof – Muzeum Południowego Podlasia
  25. Maksymiuk Grzegorz – Muzeum Południowego Podlasia
  26. Leonarcik Aleksandra – Bialskie Centrum Kultury
  27. Tarasiuk Olga – Bialskie Centrum Kultury
  28. Sokołowski Jan – Bialskie Centrum Kultury
  29. Hryciuk Julia – Bialskie Centrum Kultury
  30. Zajączkowska Alicja – Bialskie Centrum Kultury
  31. Przyłucka Ewelina – Bialskie Centrum Kultury
  32. Piekarski Adam – Bialskie Centrum Kultury
  33. Sudewicz Zofia – Bialskie Centrum Kultury
  34. Zielińska Wiktoria – Bialskie Centrum Kultury
  35. Flisińska Julia – Miejska Biblioteka Publiczna
  36. Kisielewska Julita – Miejska Biblioteka Publiczna
  37. Sala Nataniel – Miejska Biblioteka Publiczna
  38. Baj Elżbieta – Miejska Biblioteka Publiczna
  39. Nurzyński Bartosz – Miejska Biblioteka Publiczna
  40. Michaluk Anna – Miejska Biblioteka Publiczna
  41. Semeniuk Teresa – Miejska Biblioteka Publiczna
  42. Cieloch Ewelina – Miejska Biblioteka Publiczna
  43. Arseniuk Agnieszka – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Białej Podlaskiej
  44. Jarząbkowska Violetta – Muzeum Południowego Podlasia
  45. Woźniak Krystian – Muzeum Południowego Podlasia
  46. Czapska Aleksandra – Muzeum Południowego Podlasia
  47. Mikołajczak Maria – Szkoła Podstawowa w Małaszewiczach
  48. Domański Artur – Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim
  49. Waszczuk Ewelina – Miejska Biblioteka Publiczna
  50. Maksymiuk Iwona – Muzeum Południowego Podlasia
 
Spotkanie organizacyjne dla uczestników wyjazdu odbędzie się dnia 27 listopada ( wtorek )
o godz. 15:30 w siedzibie Muzeum, ul. Warszawska 12c ( oficyna zachodnia )

W/w osoby wyraziły zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych

 

Program wycieczki w załączniku (pdf)

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana koloru tła