Muzeum Południowego Podlasia

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu „Mój region” 2018  (Uczestnicy wycieczki historycznej, która odbędzie się dnia 7 maja 2018 roku – poniedziałek, na  trasie podanej w regulaminie konkursu ).

 

Szkoła Podstawowa:
  • Uścimska Weronika, Nr 5, Biała Podlaska
  • Wiktor Moroz, Małaszewicze
  • Oliwia Flaga, Małaszewicze
  • Oliwia USS, Nr 3, Biała Podlaska
  • Wojciech Mirończuk,, Ortel Książęcy
  • Szymon Raczyński, Ortel Książęcy
  • Amelia Szendel, Ortel Książęcy
  • Wiktor Kukawski, ZPO 3, Międzyrzec Podlaski
  • Krystian Woźniak, Nr 3 Biała Podlaska
  • Aleksandra Wierzchowska, Nr 3, Miedzyrzec Podlaski
  • Natalia Gęsior, ZPO 3, Międzyrzec Podlaski
  • Weronika Myszka, ZPO 3, Międzyrzec Podlaski
  • Natalia Dołęga, ZPO 3, Miedzyrzec Podlaski
  • Jakub Korzeniewski, Ortel Książęcy
  • Maciej Adamczyk, Nr 5, Biała Podlaska
  • Bartłomiej Demianiuk, Nr 3, Biała Podlaska
  • Jakub Teodorczuk, Nr 3, Biała Podlaska
  • Julia Teodorczuk, Nr 3, Biała Podlaska
  • Hubert Wrona, Ortel Królewski
  • Zuzanna Czerkies, Nr 5, Biała Podlaska
  • Maria Sałamatow, Ortel Królewski
  • Patrycja Niziołek, ZPO 3, Miedzyrzec Podlaski
  • Woźniak Łukasz, Nr 3, Biała Podlaska
  • Patrycja Majczyna, ZPO 3, Miedzyrzec Podlaski
  • Barbara Stefaniuk, ZPO 3, Międzyrzec Podlaski
  • Klara Mirończuk, Ortel Książęcy
  • Weronika Jaszczuk, Ortel Książęcy
  • Weronika Trojak, Ortel Książęcy
Gimnazjum i klasa VII Szkoły Podstawowej:
  • Aleksandra Kutczyńska, Nr 2, Międzyrzec Podlaski
  • Jakub Kuśmierczyk, Małaszewicze
  • Julia Piesta, ZPO2, Międzyrzec Podlaski
  • Mikołaj Nieroda, PG3, Międzyrzec Podlaski
  • Aleksandra Śreniawska, Małaszewicze
  • Darek Mincewicz, Małaszewicze
  • Mateusz Romaniuk, PG3, Biała Podlaska
  • Krzysztof Wrona, Ortel Królewski
  • Gabrysia Kosińska, PG4, Biała Podlaska,
  • Lena Popławska, PG4 , Biała Podlaska
  • Kinga Biernacka, ZPO Piszczac
  • Kacper Szendel, Ortel Książęcy
  • Miłosz Chmiel, ZPO Piszczac
  • Weronika Dzięcioł, Nr 3, Biała Podlaska
  • Łucja Szaniawska, PG, Komarówka Podlaska
  • Kacper Romanowski, Nr 3, Biała Podlaska
  • Julia Chmiel, Nr 9, Biała Podlaska