Muzeum Południowego Podlasia

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu historycznego „Mój region”

 

(Uczestnicy wycieczki historycznej, która odbędzie się 8 maja 2017 roku na trasie podanej w regulaminie.)

 

Szkoły Podstawowe:
  • Barbara Kosieradzka –SP w Ciciborze Dużym
  • Krzysztof Wrona – SP w Ortelu Książęcym
  • Tymoteusz Jakimiuk – SP 3 Biała Podlaska
  • Weronika Dzięcioł – SP 3 Biała Podlaska
  • Ola Śreniawska – Małaszewicze
  • Oliwia Flaga – Małaszewicze
  • Aleksander Karwowski – Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  • Kinga Stadnik – Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  • Łukasz Szydłowski – SP Nr 1 Biała Podlaska
  • Łucja Szaniawska – SP Komarówka
  • Amelia Szendel – SP Ortel Książęcy
  • Darek Mincewicz – Małaszewicze
  • Oliwia Uss – SP Nr3 Biała Podlaska
  • Jan Grochala – SP Nr 3 Biała Podlaska
  • Klara Mirończuk – SP w Ortelu Książęcym
  • Jakub Teodorczuk – SP Nr 3 Biała Podlaska
  • Oliwka Płandowska – Małaszewicze
  • Krystian Woźniak – SP Nr 3 Biała Podlaska
  • Patrycja Niziołek – Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  • Oliwia Wierzchowska – Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  • Patrycja Zuzula – SP w Ortelu Książęcym
  • Zosia Byszuk – SP Nr 3 Biała Podlaska
  • Hubert Wrona – SP w Ortelu Książęcym
Gimnazja:
  • Bartosz Błyskun – Małaszewicze
  • Damian Kaliszuk – Nr 2 Międzyrzec Podlaski
  • Julia Piesta – Nr 2 Międzyrzec Podlaski
  • Aleksandra Kutczyńska – Nr 2 Międzyrzec Podlaski
  • Jakub Kuśmierczyk – Małaszewicze
  • Dawid Jowik – Małaszewicze
  • Julia Juchimiuk – Nr 3 Miedzyrzec Podlaski
  • Aleksandra Gąsior – Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  • Martyna Kaczor – Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  •  Martyna Tchórzewska – Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  • Zuzanna Nowicka – Katolickie Biała Podlaska
  • Dominika Suśniak– Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  • Adam Kaczan – Łomazy
  • Alicja Najdychor – Katolickie Biała Podlaska
  • Natalia Szaniawska – Komarówka Podlaska
  • Bartosz Kuc – Katolickie Biała Podlaska
  • Piotr Rzeźca – Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  • Mikołaj Nieroda – Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  • Pola Micewicz – Komarówka Podlaska
  • Dawid Meleszczuk – Komarówka Podlaska
  • Karol Fedoruk – Nr 3 Biała Podlaska
  • Izabela Szutko – Łomazy
  • Natalia Dzięcioł – Nr 3 Biała Podlaska
  • Mateusz Romaniuk – Nr 3 Biała Podlaska