Muzeum Południowego Podlasia

Uczniowie, którzy zostali  zakwalifikowani do II etapu konkursu ‘’ Mój region 2020’’  pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratorium Oświaty

 

(Uczestnicy wycieczki historycznej, która odbędzie się dnia 4 maja 2020 roku – poniedziałek na trasie podanej w regulaminie konkursu).

 

Uczniowie z klas IV -VI
  1. Miłkowski Kornel, Szkoła Podstawowa Nr 1 Biała Podlaska
  2. Cap Cezary, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  3. Myszka Daria , ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  4. Siedlanowski Mikołaj, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  5. Woźniak Łukasz, Szkoła Podstawowa Nr 3 Biała Podlaska
  6. Kamińska Wiktoria, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  7. Matejuk Piotr, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  8. Zasadzińska Ada, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  9. Stadnik Martyna, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  10. Chalimoniuk Jakub, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  11. Koźluk Maja, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  12. Raczkowski Grzegorz, Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym II
  13. Mirski Aleksander, Szkoła Podstawowa w Piszczacu
  14. Rosińska Agnieszka, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  15. Jakubiuk Julia, Szkoła Podstawowa w Ciciborze
Uczniowie z klas VII – VIII
  1. Wierzchowska Aleksandra , ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  2. Dołęga Natalia, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  3. Stadnik Kinga, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  4. Stefaniuk Barbara, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  5. Gąsior Natalia, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  6. Majczyna Patrycja, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  7. Kukawski Wiktor, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  8. Niziołek Patrycja, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  9. Woźniak Krystian, Szkoła Podstawowa Nr 3 Biała Podlaska
  10. Flaga Oliwia, Szkoła Podstawowa w Małaszewiczach
  11. Borowik Zuzanna, Szkoła Podstawowa w Małaszewiczach
  12. Moroz Wiktor, Szkoła Podstawowa w Małaszewiczach
  13. Płandowska Oliwia, Szkoła Podstawowa w Małaszewiczach
  14. Koprianiuk Szymon, Szkoła Podstawowa Nr 3 Biała Podlaska
  15. Jurkitewicz Oliwia, Szkoła Podstawowa Nr 3 Biała Podlaska
  16. Teodorczuk Julia, Szkoła Podstawowa Nr 3 Biała Podlaska
  17. Demianiuk Bartłomiej, Szkoła Podstawowa Nr 3 Biała Podlaska
  18. Zuzula Patrycja, Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym II
  19. Mirończuk Klara, Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym II
  20. Nakaziuk Weronika, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  21. Stefaniuk Julia, Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym II
  22. Chaniewicz Weronika, Szkoła odstawowa Nr 3 Biała Podlaska
  23. Uss Oliwia, Szkoła Podstawowa Nr 3 Biała Podlaska
  24. Parafiniuk Julia, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
  25. Lewkowicz Wiktoria, Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym II
  26. Trojak Weronika, Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym II
  27. Juszczuk Weronika, Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym II
  28. Mirończuk Wojciech, Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym II
  29. Głowacki Kamil, Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym II
  30. Wrona Hubert, Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym II
  31. Szendel Amelia, Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym II
Opiekunowie uczniów:
mgr Sikora Dariusz, Szkoła Podstawowa Nr 3 Biała Podlaska
mgr Bielecka Helena, Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym II
mgr Kulpa Iwona, mgr Borkowska Edyta, Szkoła Podstawowa Nr 1 Biała Podlaska
mgr Domański Artur, mgr Kasjaniuk Anna, ZPO Nr 3 Międzyrzec Podlaski
mgr Sowa Małgorzata, Szkoła Podstawowa w Małaszewiczach
mgr Świeboda Jarosław, Szkoła Podstawowa w Piszczacu
mgr Pawluczuk Dorota, Szkoła Podstawowa w Ciciborze
Gratulujemy!
* W/w osoby wyraziły zgodę na upublicznienie swoich danych osobowych na stronach Muzeum.